Nudíte sa? 10 web stránok ktoré zaručene zaženú nudu!

4.67/5 (3)

Nudíte sa? 10 web stránok ktoré zaručene zaženú nudu! Občas je facebook už otrava. Zoznam týchto web stránok nudu zaručenie zaženie. Neváhajte a pozrite sa na nasledujúce moderné a cool web stránky, ktoré si budete chcieť pridať do svojej zbierky.

01.) Bored Panda → odkaz

Blog, ktorý  pravidelné  publikuje najlepšie zaujímavosti v oblasti cestovania , fotografie, ilustrácie, fotky zvierat,  technológie, a ďalšie kategórie. Môžete si tiež vytvoriť účet na hlasovať.
Nudíte sa?

02.) Brain Pickings → odkaz

Pokúste sa rozšíriť svoje znalosti tým, že sa ponoríte hlboko do neuveriteľne užitočných a myšlienkovo ​​provokačných blogových príspevkov na Brain Pickings,  vedenej spolupracovníkom MIT pod vedením Marie Popovovej.

Nudíte sa?

03.) TED → odkaz

TED sa stala silnou organizáciou v šírení myšlienok a vedomostí. Nezisková organizácia hostí konferencie po celom svete, kde ľudia zo všetkých oblastí života zdieľajú svoje úžasné nápady a skúsenosti prostredníctvom krátkych vystúpení.

 

04.) Laughing Squid → odkaz

V tejto lokalite nájdete najrôznejšie vizuálne príspevky o umení, kultúre a technológii, z ktorých väčšina sú fotografie a videá. Aktualizuje sa niekoľkokrát denne s  najčerstvejším obsahom. 

Nudíte sa?

05.) Vsauce → odkaz

Vsauce je neuveriteľne populárny a úspešný kanál YouTube, ktorý prilákal viac ako 10 miliónov predplatiteľov. Videá sa zameriavajú na zaujímavý vzdelávací obsah,  kde tvorca kanála Michael Stevens rozoberá najrôznejšie  témy.

6.) Odde → odkaz

Záľuba v čudných veciach? Potom je  Oddee to pravé Jedna z najväčších webových stránok s najbláznejším, najnezvláštnejším a najbizarnejším obsahom, ktorý pravdepodobne nenájdete nikde inde.

Väčšina príspevkov sú očíslované zoznamy, spolu s množstvom fotiek a videí, na ktoré sa môžete pozrieť. Kategórie zahŕňajú:  umenie, značky, miesta, predmety, reklamy, veda, medicína, domáce dizajn, mená, ľudia, darčeky, príbehy, tech a ďalšie.

Nudíte sa?

7.) Archie McPhee’s Geyser of Awesome → odkaz

Archie McPhee je obchod s novinkami, ktorý predáva najrôznejšie bláznivé, šialené veci (napr. masky koní). Ich blog, „Geyser of Awesome“ je blog, ktorý stojí za to. Príspevky sú kombináciou divného a úžasného, ​​s množstvom fotiek, popisov a zdrojov pod nimi.

Nudíte sa?

8.) Funny or Die → odkaz

Láska ku komédií ? Potom túto web stránku musíte navštíviť . Webová stránka je venovaná prezentácii veselých námetov od užívateľov, komikov a celebrít. Stránka je dobre známa tým, že poskytuje najzábavnejší a nejexkluzívnejší videoobsah. Používatelia môžu hlasovať o čomkoľvek a uľahčiť tým výber najzaujímavejších videií. 

9.) StumbleUpon → odkaz

Nikdy nekončiace prekvapenie StumbleUpon. Služba, ktorá je porovnateľná s televíznym kanálom, ktorý prechádza  staré internetové stránky . Môžete „surfovať“ na webových stránkach na základe vašich záujmov a môžete zanechať hodnotenie. 

10.) The Useless Web → odkaz

Jej jedinou úlohou je ukázať vám tie najzábavnejšie webové stránky, ktoré existujú.  Stačí kliknúť na veľké ružové tlačidlo a objavíte s otvorí sa  na novej karte.

Páčil sa ti článok?

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *